Lääneranna valla haridusvõrgu pressikonverentsi järelkuulamine

27.09.2023 toimunud Lääneranna valla haridusvõrgu korrastamise pressikonverentsi saab täies ulatuses järelkuulata YouTube keskkonnas.

Lääneranna Vallavalitsus korraldas Lääneranna valla haridusvõrgu korrastamise teemalise pressikonverentsi. Pressikonverents toimus 27. septembril 2023 Lääneranna Vallavalitsuse hoones, Jaama 1, Lihula, III korruse saalis.

Teemade loetelu:

1. valla ülevaade haridusreformist
  2. ajakirjanduses avaldatu haridusreformi, sh Metsküla Algkooli kohta – valla seisukohad avaldatule
  3. küsimused ajakirjanikelt haridusreformi puudutava osas

Ajakirjanike küsimustele vastasid volikogu sotsiaalkomisjoni esimees Tiina Lobja, volikogu liige Hardi Pikkmets; vallavanem Ingvar Saare; volikogu esimees Armand Reinmaa ja volikogu haridus-, kultuuri- ja noorsootöökomisjoni esimees Janar Sõber. Moderaatoriks oli valla avalike suhete spetsialist Lilli Lumera.

Lääneranna Vallavalitsus tänab Pärnu Postimehe ajakirjanikku Sirle Matti, kes meile helisalvestist jagas.