Virtsu Tallinna mnt 31 detailplaneeringu eelnõu (eskiisi) avaliku väljapaneku tulemused

Virtsu aleviku Tallinna mnt 31 (endise Virtsu kalatehase maa-ala) detailplaneeringu eskiisi (eelnõu) avalik väljapanek toimus 15.11.2023-15.12.2023 Lääneranna valla veebilehel ja Virtsu raamatukogus ning avaliku väljapaneku tulemuste avalik arutelu 29.01.2024 Virtsu rahvamajas (Pargi tn 4, Virtsu alevik).

Väljapaneku ajal edastasid oma seisukohad ja ettepanekud Keskkonnaamet ja Transpordiamet. Keskkonnaamet osutas asjaoludele millega üleujutusriskiga alale ulatuva ning ranna ehituskeeluvööndi vähendamise ettepanekut sisaldava detailplaneeringu koostamisel arvestada. Transpordiameti ettepanek oli hinnata kavandatava arendusega kaasneva liikluse mõju Risti-Virtsu riigitee ristumiskohale. Esitatud arvamustega arvestatakse ja planeeringut täiendatakse.

Avalikul arutelul arvamusi ja ettepanekuid ei esitatud.